مجله مد و پوشاک هانی قشم

پافر چیست و همه چیز درباره ی پافر!

پافر چیست و همه چیز درباره ی پافر!

یکی از محصولاتی که در سال های اخیر بسیار در مد و فشن مورد استفاده قرار میگیرد، پافر می باشد. پافر نوعی جلیقه ی گرم است که در رنگ ها و مدل های بسیار زیبا و متنوع در بازار موجود می باشد. این نوع لباس، مناسب برای استفاده در فصل های سرد مانند زمستان و پاییز است. ست کردن پافر با دیگر لباس ها بسیار نتیجه ی خوبی می دهد و به زیبایی استایل شما می افزاید.

پافر چیست و همه چیز درباره ی پافر!

پافر چیست؟

پافر کاپشنی جلیقه مانند است که رویه ی بیرونی آن معمولا پلی استر می باشد. اکثر پافر ها ضد آب هستند اما به علت نداشتن آستین برای استفاده ی طولانی مدت زیر باران مناسب نیستند. گرمای فوق العاده پافر ها به خاطر این است که داخل آن ها با پر اردک، پشم، شیشه و یا هوا پر می شود که همه ی آن ها عایق های خوب حرارت هستند. محبوبیت پافر در دنیا به خاطر داشتن گرمای زیاد با وجود سبک بودن اش است.

انواع پافر

پافر ها که در جهان تقاضای زیادی دارند، در رنگ ها و مدل های مختلف تولید می شوند. پافر ها، دارای رنگ های روشن و تیره، مات و براق و… در بازار موجود هستند. در نتیجه دست شما در انتخاب رنگ پافر مورد علاقه تان باز است. از دیگر مواردی که پافر ها را از یکدیگر متمایز می کند، مدل دوخت سطح آن ها است. برای ثابت کردن الیاف داخل پافر و همچنین دادن طرح و مدل های زیبا به آن، روی سطح آن دوخت یا پانچ انجام می شود. همین دوخت یا پانچ ظاهر زیبا و خاصی به پافر می دهد. علاوه بر این ها، پافر ها معمولا زیپ، کلاه و جیب دارند.

پافر چیست و همه چیز درباره ی پافر!

پافر چیست و چه لباس هایی با پافر ست می شود؟

بهترین گزینه برای استفاده با پافر، شلوار های تنگ و تیره می باشد. حتی با پافر های رنگ روشن نیز شلوار های لوله تفنگی با رنگ تیره، بسیار زیبا هستند. استفاده از شلوار های گشاد با پافر مانعی ندارد اما از نظر ظاهری، موجب شلخته به نظر رسیدن می شود. شلوار های دمپا که بخش بالایی آن ها تنگ و بخش پایینی آن ها گشاد است از این قاعده مستثنی هستند. استفاده از این شلوار ها با پافر های کوتاه به شما ظاهری فوق العاده می بخشد. یک گزینه ی خیلی شیک برای استفاده زیر پافر، هودی می باشد. به طور کلی پافر جزو پوشاک اسپرت است و بهتر از با لباس و کفش های اسپرت ست شود.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To top