مجله مد و پوشاک هانی قشم

پالتو

پالتو

یکی از همه کاره ترین لباس های مورد استفاده در فصل سرما، پالتو می باشد. پالتو ها از لباس هایی هستند که با فراهم آوردن گرمای فوق العاده و همچنین ظاهری بسیار شیک، مناسب برای استفاده در انواع استایل های رسمی و غیر رسمی می باشند. در ادامه ی این مطلب در مجله مد هانی قشم به چند ایده برای داشتن استایلی غیر رسمی و روزمره با پالتو ها می پردازیم.

ظاهری روزمره مناسب برای همه جا!

یک پالتوی مشکی با شلوار جین زاپ دار و کفش های کتانی بپوشید تا ظاهری مناسب برای همه جا داشته باشید. پالتو های مشکی بلند، همه کاره هستند زیرا می توانند غیررسمی یا رسمی باشند. لباس خود را با شلوار جین تنگ آبی یا مشکی زاپ دار، یک تی شرت طرح دار و کفش ورزشی مورد علاقه خود ست کنید. کفش ‌های کتانی سفید ساده با این ظاهر، کلاسیک و محبوب هستند. اما می‌ توانید این استایل را با کفش‌ های کتانی سیاه و سفید یا آل استار نیز امتحان کنید تا آن را برای خود منحصر به فرد کنید.

استایلی راحت با پالتو

برای راحتی، شلوار گشاد را با پالتو سایز بزرگ و عینک آفتابی ست کنید. اگر می‌ خواهید در فصل زمستان راحت و گرم بمانید، شلوار مشکی گشاد تا مچ پا را با یک پیراهن یقه هفت یا یقه گرد در زیر پالتو اور سایز بپوشید. خاکستری یک رنگ پالتوی محبوب برای این استایل است، اما شما می توانید یک پالتوی سرمه ای یا حتی یک پالتوی طرح دار را نیز امتحان کنید. عینک آفتابی استایل شما را شیک تر نشان می دهند. از عینک های آفتابی ساده ی مشکی با هر مدلی که دوست دارید استفاده کنید. این ظاهر را با کفش های کتانی سفید یا نیم بوت های ساده امتحان کنید.

پالتو قهوه ای رنگ روشن را می توانید با یک شال گردن بلند امتحان کنید. این استایل، ظاهر شما را بسیار خاص و پیچیده نشان می دهد. به طور کلی پالتو های قهوه ای روشن، به شما ظاهری پیچیده می دهد. در نتیجه این پالتو ها در فصل پاییز محبوب هستند. شما می توانید با این استایل، شلوار جین اسکینی یا تنگ تیره بپوشید. همچنین بهترین شال انتخابی شما می تواند شالی بزرگ و بلند و پهن باشد. این استایل، استایلی دانشجویی نیز به حساب می آید. برای اینکه استایلی همه چی تمام داشته باشید، از کتانی های سفید، یک سوئیشرت زیر پالتوی خود و عینک آفتابی استفاده کنید.

پالتو از لباس های بسیار جذابی است که در فصل های سرما استفاده می شود. شما نیز از این لباس زیبا و کاربردی در استایل زمستانی و پاییزه ی خود بهره مند شوید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To top