پیگیری سفارشات

پس از ثبت سفارش در هانی قشم، می‌توانید به طور دقیق پیگیری سفارشات مراحل پردازش و ارسال سفارش خود را پیگیری کنید. کافیست به پنل کاربری خود مراجعه کنید. و در آن‌ جا ببینید کالایی که سفارش داده‌اید دقیقا در چه مرحله‌ای است و چه زمانی به دست شما می‌رسد.

از پنل کاربری خود به بخش سفارشات بروید. یا بر روی لینک سفارش ها کلیک کنید. و ببینید سفارش شما در کدام مرحله است. و پیگیری سفارشات خود را انجام دهید.

۱. در صف بررسی

۲. تایید سفارش

۳. آماده‌سازی سفارش

۴. خروج از فروشگاه

۵. تحویل به پست

۶. تحویل شده به مشتری

در ساعت‌ها و روزهای پس از ثبت سفارش می‌توانید ببینید که سفارش شما در کدام یک از مراحل بالا قرار دارد. این امکان از خاص ترین امکانات این سایت است. هر سایتی این امکان را نمیتواند در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. اما ما در هانی قشم در بخش پنل کاربری امکانات فراوانی همچون پیگیری سفارشات قرار داده ایم. شما در این بخش می توانید به طور کامل از لحظه لحظه ی مرسوله خود با خبر باشید.

پیگیری

سفارشات در هانی قشم ابتدا در سایت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. موجودی مجدد چک خواهد شد. و سفارش تایید خواهد شد. در این مرحله در انبار آماده و بسته بندی می شود. سپس از فروشگاه خارج شده و تحویل پست داده می شود. از این مرحله به بعد کارهای پست انجام خواهد شد. و در نهایت در شهر مقصد تحویل مامور پست شهر شما می شود. می توانید بسته خود را در مقصد دریافت کنید.

پیگیری سفارشات
To top