خرید عمده

خرید عمده

خرید آسان عمده از

اپ هانی قشم

امکان خرید 12 عدد (جین) و 6 عدد
هزینه ارسال 6 عدد
شهرستان ها 140 ت
بندرعباس 40 ت
قشم رایگان
سایز و رنگ انتخابی نمی باشد و طبق جین ارسال می شود
با ما در ارتباط باشید
09901517707 09393837707

حتما تاکنون شنیده‌اید که یک فروشنده برای اثبات پایین بودن مبلغ کلای خود از جمله‌ی “به قیمت عمده دارم می فروشم” استفاده می کند. اما چرا اجناسی که به طور عمده خرید و فروش می شوند ارزان تر هستند؟ عمده فروشان به طور مستقیم با تولید‌کنندگان در ارتباط‌ هستند و کالا های خود را بی واسطه از آنها خرید می کنند. شاید با خودتان فکر کنید چرا خرده فروش ها به طور مستقیم از تولید کنندگان خرید نمی کنند؟ پاسخ واضح است تولید‌کنندگان عموما اجناس خود را در مقادیر بالا به فروش می رسانند و یا حتی اگر مایل باشند به خرده فروش ها کالایی بفروشند حتما قیمت تمام شده‌ی کالا را گران تر در نظر می گیرند. فروشگاه هانی قشم یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین فروشگاه های خرید عمده پوشاک در جنوب کشور می باشد. تنوع بالای لباس های زنانه در فروشگاه هانی قشم شما را از هر مرجع و منبع دیگری بی نیاز می کند.

خرید عمده

حال تصور کنید اجناسی که قصد خرید آنها را دارید خارجی هستند. اگر شما بخواهید برای فروشگاه خود به طور مستقیم به کشور های خارجی سفر کرده و خرید خود را انجام دهید حتی با چشم پوشی از صرف انرژی و زمان، هزینه‌ی قابل توجهی باید برای واردات و رساندن اجناس به فروشگاه خود صرف کنید. راه حل شما ، خرید از فروشگاه های معتبر داخل کشور است. اگر بتوانید خرید های عمده‌ی خود را اینترنتی و غیرحضوی انجام دهید در وقت، هزینه و انرژی شما بسیار صرفه جویی خواهد شد. فروشگاه معتبر هانی واقع در جزیره‌ی قشم یکی از بزرگ ترین وارد کنندگان خرید عمده پوشاک از کشور هند می باشد. این فروشگاه امکان خرید عمده‌ی غیر حضوری را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

خرید با اپلیکیشن

ما برای شما خبر خوب دیگری نیز داریم. برای خرید عمده از فروشگاه ما کافی است اپلیکیشن فروشگاه را دانلود کنید. فضای بسیار ساده و جذاب اپلیکیشن و اطلاعات به روز آن، اطلاع دقیقی از موجودی و کالاهای ما در اختیار شما قرار می دهد. ثبت سفارش و ارسال خرید‌های شما فروشندگان و مشتریان محترم به راحتی از طریق اپلیکیشن امکان پذیر است. و اما مژده‌ی ما به شمایی که قصد دارید با کار کردن در منزل و بدون دردسر درآمد خوبی داشته باشید. به قسمت همکاری با ما مراجعه کرده و به سادگی یکی از فروشنگان مجازی تیم بزرگ هانی شوید.

To top