مجله مد و پوشاک هانی قشم

جین اسکینی همه کاره

جین اسکینی همه کاره - هانی قشم

شلوار های جین اسکینی (تنگ یا لوله تفنگی) ممکن است در ابتدا یک مد به نظر برسند. اما این شلوار ها از معدود لباس هایی هستند که همیشه مورد استفاده بوده و زیبا تلقی شده اند. اگر می خواهید از این ترند لذت ببرید، نکات و ترفندهای زیادی برای استفاده از جین اسکینی در استایل روزمره وجود دارد.
برای تشکیل استایلی خاص با جین اسکینی، ابتدا یک شلوار جین تنگ با رنگ و مدل مناسب و دلخواه انتخاب کنید. این مرحله، مهم ترین مرحله است. در ادامه ی این مطلب در مجله مد و پوشاک هانی قشم، به انتخاب جین اسکینی مناسب خواهیم پرداخت.

جین اسکینی همه کاره - هانی قشم

انتخاب رنگ شلوار جین تنگ

شلوار جین روشن، توجه بیشتری را به استایل و لباس‌های شما برای مهمانی یا… جلب می‌کند. از سوی دیگر، رنگ‌های تیره می‌توانند برای موقعیت‌های رسمی‌ تر یا ظاهری که کم تر در چشم باشد مورد استفاده قرار بگیرند. شلوار های بدون طرح و ساده برای موقعیت های رسمی بهتر هستند. همچنین طرح های چهارخانه، راه راه و… برای مهمانی ها و استایل های غیر رسمی مناسب تر می باشند.

جین اسکینی همه کاره - هانی قشم

داشتن ظاهری همه کاره با اسکینی جین

اگر می خواهید شلوار جین اسکینی خود را برای موقعیت های مختلف بپوشید، از سبک های استاندارد استفاده کنید. شلوار جین اسکینی استاندارد معمولا 100% پنبه است و در نزدیکی ساق پا باریک تر است. این شلوار ها شبیه شلوار های جین آبی معمولی به نظر می رسند و بنابراین می توان آنها را برای موقعیت های مختلف پوشید. با پوشیدن جین های اسکینی استاندارد، توجه بیش تر سمت کل استایل شما می رود.

جین های تنگ برای لاغر تر به نظر رسیدن

اگر می خواهید لاغر تر به نظر برسید، از جین های اسکینی رنگ تیره استفاده کنید. علاوه بر این، این رنگ ها استایل الترنتیو به شما می دهند و با لباس های مختلف با رنگ های متفاوت به خوبی ست می شوند. اگر کمد ما شامل لباس های رنگ روشن است، این شلوار ها برای شما عالی هستند.

جین اسکینی همه کاره - هانی قشم

جیب های طرح دار

برخی از شلوارهای جین تنگ با جیب های گلدوزی شده یا طرح هایی مانند نگین و مروارید های دوخته شده طراحی می شوند. اگر استایلی غیر رسمی و کژوال می خواهید، جیب های طرح دار می توانند انتخاب خوبی باشند. همچنین در صورت داشتن اندام بسیار لاغر، شلوار های لی تنگ با جیب های طرح دار به شما بیش تر می آیند.
به طور کلی، شلوار های لی لوله تفنگی یا اسکینی، هرگز از مد خارج نمی شوند. و در دوره های مختلف همواره مورد استفاده ی مردم قرار می گیرند.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To top