درباره ما – فروشگاه اینترنتی پوشاک

فروشگاه اینترنتی پوشاک هانی قشم یکی از بزرگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان پوشاک کاربردی و روزانه است. شما می توانید در مجموعه ی هانی قشم انواع پوشاک نخی، نخ پنبه، کریشه و انواع جین را مشاهده نمایید. محصولاتی همچون پیراهن، بلوز، تونیک، دامن، شلوار، ست لباس نخی و دورس و لباس های پاییزه و زمستانه در این فروشگاه به فروش می رسد.

بزرگترین واردکننده پوشاک در قشم

در مجموعه ما بسیاری از تولیدات از کشورهایی همچون تایلند، هند و اندونزی وارد می شوند. کشورهایی که جنس پارچه های نخی شان زبانزد خاص و عام است. همینطور این محصولات را به صورت عمده در اختیار فروشندگان عزیز قرار می دهیم. نگران نباشید، برای شما عزیزان هم راه حلی هست تا همکاری با ما داشته باشید. در اپلیکیشن هانی قشم امکاناتی وجود دارد تا همه عزیزان بتوانند با ما همکاری داشته باشند و کسب درآمد کنند.

فروشگاه هانی قشم در سال 1380 اولین شعبه‌ی حضوری خود را در بازار دریا واقع در شهر درگهان تاسیس کرد. با گذشت چند سال و درخواست های مکرر فروشندگان و خریداران لباس های زنانه‌ی خرده و عمده، شعبات حضوری خود را گسترش داد. و اما با پررنگ تر شدن شبکه‌های مجازی در چندین سال اخیر و داغ شدن بازار خرید و فروش در این شبکه‌ها تیم هانی قشم اولین شعبه‌ی فروشگاه اینترنتی پوشاک خود را در اینستاگرام راه‌اندازی کرد. اما دیری نپایید که مزیت های فراوان سایت‌ها ما را به مسیری که هدف آن راه‌اندازی سایت فروشگاه بود سوق داد. در نهایت مسیر دنیای شگفت انگیز مجازی و تمایل وصف‌ناپذیر مردم به خرید های غیرحضوری بر آن شدیم اپلیکیشنی را برای سهولت خرید از فروشگاه طراحی کنیم.

درباره ما فروشگاه اینترنتی پوشاک

فروشگاه اینترنتی پوشاک هانی

ما محصولات زنانه‌ی فروشگاه خود را از کشور هایی چون هند‌، اندونزی و تایلند خریداری می کنیم. کشور هایی که در زمینه‌ی تولید پارچه‌ها و لباس های نخی زبان زد خاص و عام هستند. کیفیت محصولات و رضایت مشتری برای ما در درجه‌ی اول اهمیت قرار دارد. در همین راستا و در جهت درک اهمیت زمان برای شما عزیزان فروشگاه‌های مجازی خود را راه‌اندازی نمودیم. تا جایی که امروز بخش عظیمی از فروش ما همچون بسیاری از فروشگاه‌ها از طریق فروش غیرحضوری است.با گسترش استفاده از گوشی موبایل اپلیکیشن خود را راه اندازی کردیم تا فرایند انتخاب و خرید لباس‌زنانه چه عمده و چه تک را برای شما سهولت بخشیم.

توضیحات محصول در فروشگاه

تیم باتجربه‌ی هانی قشم در شعبات حضوری توضیحات کاملی درباره‌ی محصول به مشتریان ارائه می کند. ما مشتریان غیرحضوری خود را نیز از این امکان بی‌بهره نگذاشته‌ایم. اطلاعات کامل و جامعی درباره‌ی هر محصول در بخش توضیحات، توسط تیمی مجرب و آموزش دیده گذاشته شده است تا شما را در امر خرید یاری بخشد. همچنین اطلاعاتی درباره‌ی انواع لباس ها و نحوه‌ی استایل کردن آنها نیز در بخش هایی از سایت آمده‌است تا به شما کمک کند از آنچه هستید زیباتر به نظر برسید.

To top