مجله مد و پوشاک هانی قشم

هودی های بهاره و پاییزه

هودی های بهاره و پاییزه

حتما تا حالا اسم هودی به گوشتان رسیده است. هودی ها، سوئیشرت های بدون زیپ و با کلاهی هستند که در سال های اخیر نقش مهمی در مد و فشن در جهان داشته اند. این لباس ها بسیار راحت هستند و در عین حال ظاهر زیبایی دارند. هودی های دقیقا اندازه ی شما، هودی های آزاد و حتی هودی های اورسایز (چندین سایز بزرگ تر از سایز شما) همه استایل خاصی را به شما می دهند و قابل استفاده هستند. در ادامه ی این مطلب در فروشگاه هانی قشم، چندین ایده ی ست با هودی و هودی های بهاره و پاییزه به شما معرفی می کنیم.

با هودی چه شلواری بپوشیم؟

انواع جنس شلوار برای استفاده با هودی مناسب می باشد. شلوار های راسته، لوله تفنگی و اسکینی با هودی استایل بسیار زیبایی به شما می دهند. بهتر است از شلوار های اسکینی بلند یا کوتاه رنگ تیره با هودی خود با هر رنگی استفاده کنید. این ترکیب باعث می شود که به خاطر آزاد بودن یا اور سایز بودن هودی، سایز شما بزرگ به نظر نرسد. تا کردن پاچه های شلوار نیز گزینه ای دیگر برای ارتقای استایل تان است. پوشیدن هودی با شلوار های دمپا، از گزینه های دیگر است اما باید بدانید که انتخاب رنگ و سایز هودی برای شما بسیار محدود تر می شود.

هودی در بهار و پاییز

هودی های بهاره و پاییزه، معمولا جنس های نازک تری دارند. این هودی ها گرمای کمتری نسبت به هودی های زمستانه دارند. شما می توانید این هودی ها را در استایل پاییزه و بهاره ی خود به کار بگیرید. یکی از ایده های خوب، ست کردن هودی با کت جین می باشد. این کت ها از انتخاب های همیشگی ما برای بهار و پاییز می باشند و با این هودی ها به خوبی ست می شوند. این هودی ها را می توانید با کت های مختلف نیز ست کنید. ترکیب رنگ این ست ها بر عهده ی خودتان می باشد. کفش های مناسب برای ایده ی اول کتانی و کفش های اسپرت هستند. همچنین بهتر است با کت های اسپرت، از کفش های اسپرت و با کت های رسمی، از بوت ها و چکمه های کوتاه تر استفاده کنید.

هودی در زمستان

هودی های زمستانه معمولا دارای کرک در لایه ی درونی خود هستند و گرمای خیلی خوبی را فراهم می کنند. شما می توانید برای استایل های رسمی تر هودی خود را با پالتو های بلند و کوتاه بپوشید. همچنین می توانید هودی را با پافر، بادگیر، کاپشن، کت چرم و… بپوشید. برای انتخاب رنگ هودی و رو پوش مورد نظر، دست شما باز است اما بهتر است از هودی های ساده تر استفاده کنید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To top