مجله مد و پوشاک هانی قشم

امسال پاییز چه بپوشیم!

پاییز 2021 چه بپوشیم

با نزدیک شدن فصل پاییز، کوتاه تر شدن روز ها و سرد تر شدن هوا، باید به فکر ست لباس های پاییزی خودمان باشیم. لباس های پاییزه و زمستانه تنوع زیادی دارند در نتیجه ایده های بسیار خوبی برای ست کردن لباس های پاییزه وجود دارند. تیپ های زیبای پاییزی از ترکیب لباس های مختلفی به وجود می آیند. در ادامه می توانید با تعدادی از مدل لباس های خاص مخصوص فصول سرما، آشنا شوید. و بدانیم پاییز 2021 چه بپوشیم …

پاییز 2021 چه بپوشیم

یقه اسکی

یقه اسکی، لباسی با یقه ی بلند است. که با وجود گرم نگه داشتن بدن، می تواند از گردن شما نیز در برابر سرما، محافظت کند. یقه اسکی های بافت با مدل های بافت گوناگون و زیبا، دست ما را برای ست لباس های پاییزی بسیار باز نگه می دارد. خوبی لباس یقه اسکی این است که سال ها در مد پاییز و زمستان استفاده شده و هیچ وقت از مد نمی افتد. می توانیم یقه اسکی های مختلف یا تونیک بافت لطیف وارداتی را با رنگ های روشن و تیره با شلوار جین ست کنیم و روی آن پالتو یا کاپشن خود را چه زمستان و چه در پاییز 2021 بپوشیم.

پلیور

پلیور های عملا لباس های آستین بلند گرمی هستند که جنس پشمی یا… دارند. پلیور ها لباس های محبوبی هستند که چه تنگ و چه گشاد باشند، ظاهر زیبایی به شما می دهند. پلیور های سایز بزرگ، با وجود گشاد بودن، گرمای زیادی برای شما فراهم می کنند. همچنین به خاطر گشاد بودن، برای شما بسیار راحت هستند. پوشیدن پلیور های اور سایز (Over Size) یا گشاد، با شلوار های تنگ، ظاهر شیک و جذابی به شما می دهد.

پاییز 2021 چه بپوشیم

ژاکت

ژاکت های بافت، از شناخته شده ترین پوشاک پاییزی هستند. این لباس ها، در روز های سرد، احساس گرما و راحتی را به شما منتقل می کنند. خوبی ژاکت ها این است که به خاطر دکمه ای یا زیپی بودنشان می توانید آن ها را هر زمان که خواستید بپوشید و در بیاورید. این پوئن بسیار مثبتی در فصل پاییز محسوب می شود چون دمای هوا معمولا در این فصل ثابت نیست. شما می توانید از ژاکت ها در ست لباس هایتان، به سادگی استفاده کنید.

کت چرم

کت چرم نیز پوشاکی بسیار خوب و با پرستیژ برای فصل پاییز است. می توانید یک کت چرم زیبا را با لباس های پایه و خنثی مانند شلوار جین یا شلوار مشکی ست کنید. کت چرم همچنین تنها مختص استایل اسپرت نیست. شما می توانید کت چرم را همراه با دامن یا حتی لباس شب نیز بپوشید. شلوار های چرم نیز در استایل های روزمره یا حتی رسمی کاربرد دارند. می توانید شلوار چرم خود را با لباس های ساده مانند یک بلوز سفید و یک کت چرم یا کتان ست کنید.

پاییز 2021 چه بپوشیم

در پاییز لایه لایه لباس بپوشیم!

پاییز فصلی بسیار زیبا و آب و هوای غیر قابل پیش بینی است. امکان دارد شما با لباسی نازک به بیرون بروید و در ادامه ی روز سردتان شود. همچنین امکان دارد شما با لباس های بسیار گرمی بیرون بروید و هوا به قدری گرم باشد که گرما زده شوید. برای حل این مشکل، کافی است در فصل پاییز لایه لایه لباس بپوشید. شما می توانید همیشه یک مانتو یا لباس نازک را به عنوان لباس پایه بپوشید. روی آن ژاکت، کت یا پالتویی را آماده داشته باشید که در صورت نیاز بپوشید یا در بیاورید. برای زیبا تر کردن استایل پاییزی تان می توان شال گردن های بافت نازک تر قلاب بافی شده یا با قطر کمتر نیز بپوشید. به همین صورت با توجه به آب و هوا و تغییرات اش شما همه چیزی را که نیاز دارید همراه خود خواهید داشت. 

پاییز فصل بسیار خوبی برای امتحان کردن استایل های جدید و نوآوری است. در این فصل زیبا از داشتن بافت های زیبا غافل نشوید! پس حالا میدانیم در پاییز 2021 چه بپوشیم. همینطور خانم ها در این فصل از داشتن یک مانتو بافت لطیف قافل نشوید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To top