مجله مد و پوشاک هانی قشم

ست کردن کت جین

ست کردن کت جین

کت های جین، از کاربردی ترین لباس های کمد ما هستند. این کت ها همیشه نقش مهمی در مد دارند و هیچ وقت قدیمی نمی شوند. جین با تمام لباس ها می تواند ست شود و و به هر استایلی، جلوه ای خاص می بخشد. همچنین کت های جین در طرح ها و رنگ های مختلف مانند جین کلاسیک، جین سفید، جین مشکی، جین سنگ شور شده و غیره وجود دارند. با داشتن حداقل یک کت جین در کمد لباس هایتان، می توانید به دنیای خاصی از مد وارد شوید.

ست کردن کت جین

استایل غیر رسمی با جین

شما می توانید برای استایل روزمره و غیر رسمی از جین استفاده کنید. برای این کار کافی است کت جین خود را با یک تی شرت ساده یا طرح دار، یا یک مانتوی ساده یا چهارخانه بپوشید. از شلوار لوله تفنگی یا جین اسکینی با این استایل استفاده کنید. دستتان برای انتخاب هر گونه کفشی با این استایل باز است اما برای داشتن استایلی اسپرت، کافی است یه جفت کتانی بپوشید. این ست، ستی زیبا و ساده برای استفاده ی روزمره می باشد. که می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی هانی قشم تهیه نمایید.

ست کردن کت جین

شلوار های کوتاه و مامی استایل با کت جین

با کت جین، شلوار کوتاه یا مامی استایل بپوشید. همچنین می توانید پاچه های شلوار خود را تا بزنید. این استایل به شما ظاهری اسپرت و خاص می دهد. استفاده از کمربند با چنین شلوار هایی که فاق بلند دارند، پرستیژ بیشتری به شما می دهد. اما از پوشیدن مانتو های بلند با این استایل دوری کنید.

ست کردن کت جین

کت جین با پیراهن

جین عموما به عنوان پوشاکی اسپرت شناخته می شود. با این حال شما می توانید با استایل های دخترانه مانند پیراهن نیز از این کت ها استفاده کنید. همچنین با انتخاب دامن های کلوش زیر این کت نیز می توانید استایل دخترانه ی خود را حفظ کنید. تنها نکته ی مهم در انتخاب لباس های مورد استفاده در این استایل، استفاده از دامنی با طرح یا رنگ ست با کت تان است.

ست کردن کت جین

کت جین با هودی

هودی، معمولا به عنوان لباس رویی به کار می رود. اما در فصل زمستان یا روز های سرد، استفاده از یک هودی زیر کت، استایل بسیار زیبایی به شما می دهد. شما با ایت استایل می توانید از کت های جین ساده و حتی از کت های با یقه ی پشمی یا پرز دار نیز استفاده کنید. فراموش نکنید که کلاه هودی خود را حتما بیرون از کت خود قرار دهید. همچنین کت های آستین بلند را انتخاب کنید تا آستین های هودی شما از زیر آن بیرون نزند.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To top