مجله مد و پوشاک هانی قشم

اصول ست کردن یقه اسکی

یقه اسکی با کت

بافت های یقه اسکی، جزو پوشاک جذابی هستند که در فصل پاییز و زمستان از آن ها استفاده می شود. یقه اسکی با یقه ی بلند خود به عنوان پلیور بدن شما را گرم نگه می دارد. همینطور می توان گفت شما را از پوشیدن شال گردن بی نیاز می کند. چون گردن شما را در برابر سرما حفظ می کنند. با توجه به طول متفاوت یقه اسکی ها، شما می توانید اندازه ی پوشش گردنتان را تنظیم کنید. همچنین یقه اسکی هایی وجود دارند که می توانید یقه ی بسیار بلند آن ها را دو لا کنید و به آن طرح زیبایی دهید. یقه اسکی با کت، لباس با پرستیژی است که بهترین گزینه برای موقعیت های رسمی، محل کار، دانشگاه و حتی مهمانی ها است.

ست کردن یقه اسکی


استفاده از یقه اسکی برای افرادی که گردن بلند یا متوسطی دارند بسیار مناسب است. یقه اسکی گردن بلند را بسیار زیبا نشان می دهد. اما متاسفانه یقه اسکی های تنگ برای افرادی که گردن کوتاه دارند زیاد مناسب نیستند. این افراد بهتر است از یقه اسکی های گشاد استفاده کنند. در ادامه در مجله مد هانی قشم چند ایده برای ست کردن یقه اسکی را برایتان مطرح می کنیم.

ست کردن یقه اسکی

یقه اسکی با شلوار های دم پا

یقه اسکی و شلوار دمپا گشاد استایل دهه هفتاد میلادی را تدایی خواهند کرد. ست کردن این دو لباس باعث بلند تر و کشیده تر به نظر رسیدن قد شما می شود. همچنین بهتر است یقه اسکی های تنگ تر و چسبان تر را با شلوار های گشاد تر و یقه اسکی های گشاد تر را با شلوار هایی که بخش بالای آن ها تنگ تر است بپوشید.

یقه اسکی با کت

استفاده از گردن بند ممنوع

بعضی از افراد، روی یقه اسکی خود، گردن بند می اندازند. این کار اشتباه است. یقه ی بلند یقه اسکی، خودش زینتی برای گردن به حساب می آید. در نتیجه با استفاده از گردن بند این استایل خیلی زیبا به نظر نمی رسد.

یقه اسکی با کت یا کاپشن

یقه اسکی با کت های مختلف یا کاپشن، به شما استایل بسیار با پرستیژی می دهد. کت های اسپرت، کت های چرم یا کتان گزینه مناسبی برای یقه اسکی ست. بهتر است یقه اسکی ای تک رنگ یا نهایتا دو رنگ را با یقه ای تنگ با این کت ها بپوشید.

یقه اسکی با کت

یقه اسکی + آستین کوتاه

یکی از راه های جالب ست کردن یقه اسکی، پوشیدن آن با لباسی آستین کوتاه روی آن است. این ایده مانند مد دهه 90 میلادی است. با پوشیدن تی شرت روی یقه اسکی می توانید به یقه اسکی خود ظاهری اسپرت تری ببخشید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To top