دانلود اپلیکیشن هانی قشم

آیا برای خرید محصولات فروشگاه هانی قشم امکان طی کردن مسیر و خرید حضوری را ندارید؟ آیا امکان دسترسی به لپ تاپ یا کامپیوتر برای خرید از سایت برای شما دشوار است؟ برای شما راه حلی ساده و آسان اندیشیده‌ایم. اپلیکیشن خرید لباس هانی قشم.

مشتری گرامی فروشگاه هانی، ما برای رفاه حال و آسایش شما، اپلیکیشنی را طراحی کرده‌ایم که با نصب کردن آن بر روی گوشی موبایل تمامی امکانات سایت به شیوه‌ای بسیار ساده تر و جذاب تر در اختیار شما خواهد بود. کافی است به قسمت دانلود اپلیکیشن فروشگاه هانی سری بزنید و این اپلیکیشن کم حجم را از بازار یا با به طور مستقیم دریافت کنید. دانلود این اپلیکیشن و تمامی امکانات آن رایگان است.

خرید آسان از قشم

چند مزیت نصب اپلیکیشن نسبت به سایت عبارتند از :

1- گوشی های هوشمند و اپلیکیشن هانی قشم بر خلاف سایت‌ دائما در حالب روزرسانی هستند و هر روزه قابلیت بیشتری به آنها افزوده می شود.

2-امکان فعال کردن نوتیفیکیشن و اطلاع سریع از موجودی کالاهای جدید یا قدیمی تر در اپلیکیشن امکان پذیر است.

3-اپلیکیشن هانی قشم بدون نیاز به اتصال دائمی به اینترنت، حتی در حالت آفلاین هم امکان بررسی کالاها را به شما می دهد.

4- سرعت بالای اپلیکیشن خرید لباس و عدم وابستگی آن به نوع گوشی.

(بر خلاف سایت که در دستگاه های مختلف بسته به برند و مشخصات دستگاه، سرعت های متفاوتی دارد.)

5-محبوبیت بیشتر استفاده از اپلیکیشن در مقابل استفاده از سایت.

فضای اپلیکیشن

شما برای ورود به اپلیکیشن خرید لباس و استفاده از آن، نیاز دارید در ابتدا در سامانه عضو شوید. سپس برای افزایش امنیت، یک کد 4 رقمی برای شما ارسال می شود با وارد کردن این کد می توانی به فضای داخلی اپ دسترسی داشته باشید. درصفحه‌ی اصلی دسته بندی های: جدیدترین ها ، محصولات کورتا، تخفیف ویژه و پیشنهاد های هانی قشم را می بینید. تمامی محصولات در این بخش ها دارای عکس های باکیفیت و توضیحات مختصری هستند تا فرایند خرید را برای شما شفاف تر کنند. در قسمت پایین صفحه نیز سه گزینه‌ی: تماس باما ، دسته بندی ها و بازگشت به صفحه‎ی اصلی دیده می شود که می توانید به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنید.

  • سفارش سریع و آسان
  • سفارش با 10 درصد تخفیف
  • از طریق اپ هانی قشم
  • دانلود از طریق بازار و سایت هانی قشم
خرید آسان از قشم | اپلیکیشن خرید لباس
خرید آسان از قشم | اپلیکیشن خرید لباس
To top