بازگشت و تعویض کالا

ضمانت بازگشت هفت روزه

در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان هانی قشم، ضمانت هفت روز تعویض و یا برگشت در نظر گرفته شده است. وجود جعبه و کلیه ملحقات، جدا نشدن تگ و برچسب از کالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت و تعویض کالاست.

  • برای کالاهای معیوب  یا دارای زدگی، بازگشت و تعویض بدون هیچ قید و شرطی انجام می‌شود.
  • در صورتی که کالا معیوب باشد تمام هزینه های پستی بر عهده فروشگاه است.

مغایر بودن محصول دریافت شده با اطلاعات یا عکس کالا

کلیه اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی است. با این حال، اگر محصول خریداری شده به‌ اشتباه دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، می توانید از حق استرداد کالا استفاده نمایید.
در مورد کالاهای غیر قابل بازگشت برای استفاده از این سرویس حداکثر تا 6 ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم پشتیبانی فروشگاه هانی تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که جهت بازگشت، کالا باید در شرایط اولیه باشد.

وجود ایراد در کالای خریداری شده

فروشگاه هانی نهایت تلاش خود را برای ارسال کالاهای بی‌نقص به عمل می‌آوردد. اما در صورت مشاهده هرگونه ایراد در کالای دریافتی خود لطفا حداکثر تا 24 ساعت به واحد پشتیبانی اطلاع داده و بلافاصله کالا را جهت تعویض، بازگشت دهید. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مبلغ آن به حساب شما واریز می‌گردد.

ضمانت بازگشت هفت روزه

لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است.

تحویل ناقص سفارش

خریداران هانی قشم تا 6 ساعت پس از تحویل کالا فرصت دارند نسبت به بررسی و اعلام ناقص بودن سفارش دریافتی اقدام کنند. در این شرایط درصورت موجود بودن کالا در انبار آیتم مجدد ارسال و در غیر این صورت اختلاف مبلغ به حساب کاربر واریز می شود.

 مشتریان عزیز می توانند به روش زیر برای بازگشت کالا و ثبت برگشتی خود اقدام نمایند :

واتساپ و تلگرام 09399177707

اینستاگرام : _haniqeshm

To top